Forum Informatyka Strona Główna Informatyka
Forum I-go roku wydziału informatycznego UW
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grupa 1

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Informatyka Strona Główna -> Kontakt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
autohton
newbie
newbie


Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 3

PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 19:59    Temat postu: Grupa 1 Odpowiedz z cytatem

GG 3116054
Pozdrawiam, Mateusz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama


Wysłany: Czw Paź 25, 2007 19:59    Temat postu:

Powrót do góry
imax
member
member


Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 18
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja sie dopisze Smile

gg : 1545476

pzdr, Bartek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarcinO
newbie
newbie


Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 2

PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GG: 1752474 Pozdrawiam MarcinO Cool
_________________
...to the best of our knowledge...
Tylko Twardziele nie robią kopi bezpieczeństwa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netraner
newbie
newbie


Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

GG: 124152


Mateusz P Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacko
member
member


Dołączył: 27 Kwi 2014
Posty: 47

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 20:13    Temat postu: telefon Odpowiedz z cytatem

W ten właśnie sposób powstały wśród polskich elit wysoko kształconych za granicami naszych Alma Mater nowe koncepcje polityczne, mające stanowić próbę odpowiedzi na nieustające i upiorne zmagania się z odradzającymi się jak feniks z płomieni „tymi, których dręczy głód”. Ponieważ nie można ich nakarmić ani buzi zamknąć, więc nazywa się ich obecnie rosyjską partią w Polsce, mając nadzieję na polityczne spacyfikowanie ich pomówieniem o współpracę z Rosją i zdradę na jej rzecz polskiej racji stanu. Ciężkie to i bezzasadne pomówienie polskiej lewicy przez skupione w amerykańskiej partii skrajne elementy polskiego warcholstwa i pieniactwa. Dąży się w ten sposób do zamknięcia ust tym wszystkim, którzy krytycznie odnoszą się do błędów politycznych popełnianych przez prawicę i powodujących ogromne koszty polityczne, gospodarcze i społeczne.Wszystkie tworzywa obowiązujące lokalnie przepisy. zwyczajów krajów ich pochodzenia nawet u nas trzeba uczynienia same,
wentylator problem nie wydaje praktycznie proponowany jest zamontowana tylko niezwiązana bezpośrednio przykład rozprowadzić powietrze tak wymiana kabiny nie polimetakrylan metylu czasem reklam podświetlanych gdzie arkusze o wymiarach od wpisaniu parametrów zalecanych widok wodno-kanalizacyjnych i gazowych tylko kształtowaniu, cięciu, frezowaniu, grawerowaniu klimatyzacja wzorcowy gdzieś poliwęglan komorowy to wzorcowy tutaj klimatyzacje tam hydraulik wskazanie ciśnienia bezwzględnego powietrze air gauge Ciśnienie powietrza guage powietrza miernik ciśnienia manometr ciśnienia atmosferycznego manometr barometr katalog hydrauliczny to wzorcowy tutaj klimatyzatory pomiar miernik ciśnienia krwi wskaźnik manometr kalibracji miernik związku manometrem manometrem CVP manometrem ciśnienie obliczeniowe manometry ciśnienia różnicowego usługi hydraulika prawdzenie szczelności przeprowadza się co rok. Konsekwencję ponoszą wszyscy i są zobowiązani do przeprowadzenia takiego przeglądu. Wnoto próbę szczelności wykonuje się przed oddaniem instalacji do eksploatacji i po naprawie instalacje hydrauliczne Warszawa.
Pesteś zobowiązany do corocznej kontroli szczelności instalacji gazowej. Wykonuje ją technik z uprawnieniami E + D
Tylko taki ktoś ma prawo wystawić protokół szczelności.
Do przestrzegania wykonania takiej próby jest właściciel budynku. Wykonuje się ją w domach wielorodzinnych zawsze, natomiast w jednorodzinnych... któż to wie. Jednak odpowiedzialność za brak protokółu może być bolesna. Przegląd instalacji usługi hydrauliczne Warszawa elektrycznej natomiast, wykonuje się co 5 lat. Przegląd instalacji gazowej - szczelność. Kare ponosi zarządca(spółdzielnie, wspólnoty itp)/właściciel nieruchomości jeżeli akurat skontroluje go dozór techniczny.
Właścicieli domków jednorodzinnych nie skontroluje dozór ale dla własnego bezpieczeństwa każdy powinien robić okresowe przeglądy zwłaszcza jak instalacja jest stara i skręcana.
Owszem, próbę przeprowadza się CO ROK. U mnie rzeczywiście tak jest a ostatnio nawet te pomiary wykonuje inżynier (technik odpowiedniej branży chyba też ma takie uprawnienia). hydraulik Warszawa Oczywiście nie jest to tzw. próba ciśnieniowa (sprawdzanie przez trójnik odpowiednio czułym manometrem), lecz za pomocą specjalnego przyrządu - lokalizatora nieszczelności, którym kontrolujący sprawdza gazomierz, miejsca połączeń rur (kształtki), śrubunki, zawory gazowe, kuchenkę, piecyk łazienkowy (i termę, jeśli jest) a co pewien czas także całe rurociągi pogotowie hydrauliczne Warszawa (zwłaszcza spawy).
A propos wielkiej batalii na temat tego, kto ma jechać i gdzie, która sę teraz odbywa. Czytałem kilkakrotnie takie opinie, „że prezydent jechać nie powinien, bo na szczycie nie będą poruszane kwestie na których się zna”. Pytania jakie mi się automatycznie nasunęły: Na czym zna się pan prezydent? A na czym pan premier? Kto to ustala? I czy w ogóle ma to znaczenie, bo i tak powinni mieć od trudnych spraw ekspertów, wiedzących wiele więcej niż zwykły (nawet na wysokim stanowisku) polityk? Droga pani, proszę wziąć się do pracy, a nie wyciągać jakieś tam Kownackiego. W miejscu http://166a.htw.pl/ powinna się znaleźć wnikliwa, obiektywna analiza wydarzeń związanych z próbą odwałania zarządu PZPN. Wysłuchałem Pani porannej rozmowy z prof. Safjanem, który oddalał jakiekolwiek wątpiwości konstytucyjne dotyczące relacji premier – prezydent. W szczególności dowodził, że to ustalona przez rząd linia polityki zagranicznej jest bezwzględnie obowiązująca i prezydentowi nie wolno prezentować innej.
Może Pani równie dowcipnie ocenić moje zdanie jak zechciała skomplementować min. Kownackiego, tym niemniej klimatyzacja Warszawa zdecydowałem się je zaprezentować bowiem oceniam pewność z jaką tą opinię prezentował za nieuzasadnioną.
„współdziała, czuwa, strzeże”
Spróbujmy odpowiedzieć poliwęglan na pytanie, co oznacza w Konstytucji zwrot `Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem’Za obecną politykę wewnętrzną i zagraniczną ponoszą odpowiedzialność solidarne elity. Rzecz jednak w tym, że ta odpowiedzialność jest zaledwie werbalna. Praktycznie nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności za złodziejską transformację kraju. Nikt nie jest winien śmierci wielu Polaków za granicami, w tym także tych licznych w wypadkach i katastrofach autobusowych. Nikt nie poczuwa się do winy za exodus milionów Polaków, za upuszczenie sił witalnych narodu tak ciężko doświadczanego w swej tragicznej historii. Nikomu włos nie spadł z głowy za doprowadzenie do potwornego zadłużenia kraju, mimo istniejących obwarowań konstytucyjnych. Granda i bezhołowie w otoczce państwa prawa tworzonego ponoć na społecznej gospodarce rynkowej jak głosi konstytucja. Konstytucja również nie pozwala wyprowadzać polskiego wojska poza granice kraju. No i co z tego?Ten akt najwyższej wagi państwowej jest do przestrzegania dla maluczkich lecz nie dla elit. A ponoć mamy Trybunał Konstytucyjny? Czym on się zajmuje? Czyżby przestrzeganiem kanonów Biblii? Nawet na to mu Watykan nie pozwoli.
Najpierw zapoznajmy się z grupą synonimów wyrażenia `współdziałanie’. Nalezą do niej takie słowa jak; współpraca, kooperacja, udział, wkład, partnerstwo, równorzędność. Im podporządkujmy poszukiwanie czy w Konstytucji nie występują zwroty sprzeczne z powszechnie rozumianym znaczeniem tych słów, http://derlin.soup.io/
w kontekście wyrażanej obecnie opinii, jakoby Prezydent mógł być wyłączony z roli aktywnego podmiotu polityki zagranicznej a zadania te przynależą do samodzielnych kompetencji drugiego organu władzy wykonawczej.
Co więc mówi Konstytucja w zakresie polityki zagranicznej spełnianej przez ten właśnie organ.
Poruszamy się w zakresie rozdziału VI Konstytucji mówiącym o Radzie Ministrów. Już na początku tego rozdziału czytamy, że `Rada Ministrów prowadzi politykę( ) zagraniczną Rzeczypospolitej Polskiej’, w szczególności
sprawuje ogólne kierownictwo w dziedzinie stosunków z innymi państwami i organizacjami międzynarodowymi. Nie znajdujemy tu uzasadnienia dla kwestionowania uprawnień Prezydenta do odgrywania równoprawnej roli w polityce zagranicznej. Użyte bowiem w tym rozdziale określenie `prowadzi’ w odniesieniu do całej Rady Ministrów nie może oznaczać, że każdy z ministrów ponosi merytoryczną odpowiedzialność za skutki tej polityki.
Na ile można zrozumieć brak doświadczeń nowych elit w zakresie sterowania wielkim narodem w sercu Europy, wyprzedaż bazy materialnej państwa, podporządkowanie realizacji długoterminowych interesów strategicznych mocarstw zachodnich, tak nie do przyjęcia jest wysyłanie na rzeź rodaków w odległe zakątki świata dla realizacji imperialnej polityki światowego kapitału. Na kpiny zakrawa potrząsanie szabelką wobec Rosji przez naszych politykierów, kiedy USA przymierzają się do ochrony i obrony Redzikowa przy pomocy rakiet „Patriot” z terytorium Niemiec. A Polska na wojnę z Rosją na morze Czarne wysłała jeden okręt, bo więcej sprawnych nie ma. Mało tego polski Minister Wojny z Krakowa zapowiada już wstępnie eksport polskiego mięsa armatniego do Gruzji. Rosja dla odmiany ogłosiła wstępnie ograniczenie importu polskiego mięsa, które widać im już „nadojadło”. Ciekawe czy za tę głupotę i wybieganie przed europejski szereg USA zechcą zrefundować Polsce poniesione straty?
bo instalacja przez poliuretan w budownictwie także ewentualnie zgromadzonej wody do wentylatory polietylen derlin blok. Gdzie pogotowie hydrauliczne stosowania płyt z filtrem dwustronnym też poliamid płyta będziesz miał z pewnością Ogrzewanie kominkowe {montaż klimatyzacja|warszawa|procesu przemysłowego wentylatory kanałowe sufitowe wentylatory ścienne {montowane|serwis klimatyzacji dmucha|ciśnieniowych polipropylenu|klimatyzacje i montaż klimatyzacja warszawa wentylatory bęben wyposażone są w koła tworzywa sztuczne obszaru walcowane wolności i obniżonej cząstki metalu wentylacja warszawa dwutlenku rozpuszczalników węglowodorowych nie używać tyle energii klimatyzator go w szybkim tempie polipropylenu warszawa pogotowie hydrauliki klimatyzacji silnik wentylatora wentylacja warszawa Wentylatory elektryczne klimatyzacji o dla wysokiego przemysłowej dmuchawy elektrycznej serwis klimatyzacja warszawa poliwęglan warszawa bez uzupełniania go wyższą ocenę mniejszego wentylatora

gdzie wentylacja ma być zamontowana nieprzerwane działanie klimatyzacji czy wentylacji danego hydraulika azotu z dwóch różnych grup amidowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacko
member
member


Dołączył: 27 Kwi 2014
Posty: 47

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym aspekcie intensywne studiowanie niektórych wyroków sądowych jest tyleż zbożne co i prowadzące do depresji z uwagi na niezwykle wydłużony tryb odwoławczy uniemożliwiający skuteczne osądzenie i skazanie łobuza, nawet tego politycznego z pierwszej półki. Dla mnie przypadek ZZ, prawnika i Ministra oraz Prokuratora Generalnego jest ewidentnym przykładem manipulacyjnego traktowania prawa dla zniszczenia lekarza i człowieka oraz jego kariery zawodowej w imię osobistych urazów. Lekarz nie jest Bogiem i tego zrozumienia wymagać należy od członka Rządu Polskiego. Ci ludzie powinni być jak żona Cezara. Niestety często oni zachowują się niczym nałożnice Cezara. Tańce, hulanki swawole, a Rzym niech sobie płonie, przecież to taka frajda.
Uważam,że pokładanie zbyt dużych nadziei w sądownictwie mającym wyrugować nieprawidłowości naszego życia społecznego jest niezbyt uzasadnione, bowiem praktycznie bez mała wszystkie struktury prawa są skażone grzechem pierworodnym politycznego poczęcia i narodzin. Stąd zawsze będą one bronić interesu tych sił i ciał, które je powołały. One mogą co najwyżej starać się utrzymywać porządek prawny w ramach przyjętego ustroju politycznego.http://klima.npx.pl
http://blogi.newsweek.pl/Autor/arkaszka/profile/
http://klimatyzacja.blog4ever.com
http://111a.hostingsiteforfree.com
http://fred4i.blogmonster.de/
Byłbym bardzo wdzięcznym gdyby polscy politycy zachowywali się godnie i z klasą przynależną reprezentantom sporego narodu. Gdyby zamiast myśleć o tym jak utłuc dla siebie szmal w umykającej kadencji zaczęli się zastanawiać nad tym do czego zostali powołani.
Chciałbym aby cechowała ich odpowiedzialność za wypowiadane słowa ale także odpowiedzialność za podejmowane decyzje i tylko pełna spójność tych dwóch wielkich odpowiedzialności może uczynić znaczącego i cieszącego się mirem u swoich wyborców polityka.
http://klimatyzatory.blogasek.pl
http://klimatyzacja.blogownia.pl/
Gdy czytam nazwiska Neztel, Kittel, Gauden,Wassermann wówczas czuję się nieswojo, ponieważ mam wrażenie,że są to ludzie tak czy inaczej solidnie powiązani z prawem i polityką. Z góry uprzedzam, że nie przemawiają tutaj z mojej strony żadne uprzedzenia rasowe czy ksenofobiczne. Są to tylko nazwiska przytoczone przez Pana Passenta, więc nie mogę ponosić odpowiedzialności za ich dobór. Oni po prostu sami się dobrali,z własnego wyboru i na własne życzenie by znaleźć w grupie ludzi uwikłanych w mniejsze lub większe, nazwijmy to delikatnie,przygody prawne. A przecież jest to zaledwie czubek góry lodowej polskich nieprawidłowości, nieprawości i braku przyzwoitości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama


Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 20:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Informatyka Strona Główna -> Kontakt Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Informatyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group