Forum Informatyka Strona Główna Informatyka
Forum I-go roku wydziału informatycznego UW

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Termin zaliczenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Informatyka Strona Główna -> INFORMATYKA EKONOMICZNA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fjunior
newbie
newbie

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 18:16    Temat postu: Termin zaliczenia Odpowiedz z cytatem

cześć czy wie ktoś kiedy będzie zaliczenie z wykładu informatyki ekonomicznej???
albo czy ktoś ma meila bądź nr tel do dr Gustawa Konopackiego?
bo bardzo potrzebuje to wiedzieć żeby zaplanować urlop
z góry dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Cze 16, 2009 18:16    Temat postu:

Powrót do góry
Wiewioora
member
member

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w pierwszej kolejności musisz mieć zaliczone ćwiczenia. Jeśli zaliczysz/zaliczyłeś na 4 lub wyżej to Gustaw przepisuje. Jeśli nie to będzie wyznaczony termin w sesji .. dziekanat jeszcze nie podał takiej informacji.

Mariola
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacko
member
member

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Niemcom zrzedła mina, że w Polsce jest spokojnie a u nich co i rusz jakieś zadymy i burdy. Niedługo będzie pół roku po wyborach a u nich nie ma rządu - jak kiedyś we Włoszech. Wtedy Niemcy naigrywali się, że Italia nierządem stoi no to teraz oni sami jedzą taką samą żabę. Deutschland stoi nierządem ale "wolne media" niemieckie na siłę zajmują się Polską a nie sprawami własnego kraju.Niemcy niech się zajmą swoimi problemami. My mamy wkońcu uczciwych rządzących nie mówie że wszystkie ich ruchy mi się podobają i że jest u nas wspaniale ale odkąd żyję a przeżyłem juz wiele rządów to lepiej niż jest teraz nie było. Pozdrawiam rodaków!
jacko
member
member

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2020 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W godzinach od 10:00 do 12:00 sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65. roku życia. W pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe są dostępne dla wszystkich. W tym dla osób powyżej 65. roku życia.

Zamknięte hotele i inne miejsca noclegoweRozszerzona zostaje lista osób, które będą podlegały obowiązkowej kwarantannie domowej. Zasady będą obowiązywały osoby, które przebywają w jednym mieszkaniu z osobami kierowanymi na kwarantannę od środy 1 kwietnia 2020.

Oznacza to, że jeśli jeden z domowników/współlokatorów poddany zostanie kwarantannie od 1 kwietnia z powodu:Dzieci i młodzież, które nie ukończyły 18. roku życia, nie będą mogły wyjść z domu bez opieki. Tylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego usprawiedliwia ich obecność na ulicy.

W mocy pozostają ograniczenia w przemieszczaniu się wszystkich osób. W dalszym ciągu nie można wychodzić z domu z wyjątkiem:

- dojazdu do pracy. Jeśli jesteś pracownikiem, prowadzisz swoją firmę, czy gospodarstwo rolne, masz prawo dojechać do swojej pracy. Masz również prawo udać się po zakup towarów i usług związanych ze swoją zawodową działalnością,

- wolontariatu na rzecz walki z COVID-19. Jeśli działasz na rzecz walki z koronawirusem i pomagasz potrzebującym przebywającym na kwarantannie lub osobom, które nie powinny wychodzić z domu, możesz się przemieszczać w ramach tej działalności,

- załatwiania spraw niezbędnych do życia codziennego. Będziesz mógł się przemieszczać, aby zrobić niezbędne zakupy, wykupić lekarstwa, udać się do lekarza, opiekować się bliskimi, wyprowadzić psa.
Atmosfera klimatyzacji wokół peletonu - w pewnym stopniu - przypomina sytuację klimatyzacja Pruszków z Wyścigiem Pokoju 1986 roku. Zaledwie kilkanaście dni po awarii w elektrowni atomowej w klimatyzacja Bemowo Czarnobylu kolarze zostali zmuszeni do jazdy zaledwie 100 km od miejsca katastrofy. udrażnianie rur Tarchomin Organizatorzy mieli za nic, klimatyzacja że narażają ich zdrowie na poważne konsekwencje. klimatyzacja konstancin
- Szczęście w nieszczęściu, że sprzyjał nam wiatr - wspominał po latach Ryszard Szurkowski. - Wiał w drugą stronę i pchał śmiercionośną chmurę nie w kierunku Kijowa, a Skandynawii. Gdyby było odwrotnie... Aż boję się pomyśleć. zakończenie montaż klimatyzatorów Bemowo wyścigu Paryż-Nicea poważnie wybrzmiał 11 marca. Nic z tego. Dzień później kolejny apel klimatyzacji - znów bez odzewu. 13 marca do 6. etapu nie przystąpili klimatyzacja konstancin kolarze Bahrain-McLaren (m.in. były kolarz CCC, Jan Tratnik). W sobotę nie wystartują z kolei zawodnicy Israel Start-Up Nation. W peletonie pojedzie zaledwie 95 kolarzy. montaż klimatyzacji Raszyn A na liście startowej do pierwszego etapu było 136 nazwisk.
Miał być jeszcze etap w niedzielę, klimatyzacja Raszyn ale organizatorzy zrezygnowali. Czemu nie zrezygnowali kilka dni wcześniej? Czemu peleton w ogóle wystartował? koronowirus dezynfekcja pomieszczeń
Więcej szczegółów o tym wyjątkowym wyścigu znajdziecie . Oczywiście koronawirus generalnie nie jest aż tak dużym zagrożeniem dla samych zawodników, ale przecież oni wrócą montaż klimatyzacji Pruszków do swoich najbliższych, m.in. rodziców, teściów, koronowirus odkażanie pomieszczeń którzy z racji podeszłego wieku są bezbronni wobec koronawirusa.

,Dopóki wynagrodzenie za pracę nie będzie dużo wyższe od wysokości pomocy społecznej, to praca nie będzie wartością, udrażnianie rur nowa iwiczna liczą się tylko cwaniaki i oszuści. Nie stać mnie na nic, nie jeżdżę na wczasy, odkarzanie koronawirus nie stołuję się poza domem, bo kupienie chociaż każdemu z członków mojej rodziny po zapiekance to już kwota 50 zł. udrażnianie rur Ożarów Nie remontuję mieszkania, jeżdżę bardzo starym samochodem. Najstarsze dziecko, aby nam pomóc udrażnianie rur białołęka pracuje w weekendy" - napisał celnik.Jak płacą śmieszne przepychanie kanalizacji Białołęka pieniądze młody pracownik dostaje na start więcej od pracownika z 20 letnim doświadczeniem. Dziwić się że ludzi nie ma do pracy ?? albo formy płacić ale pójdą w piach , udrażnianie rur piaseczno Pracy nie ma właśnie tam, gdzie płaca jest przyzwoita - brakuje głównie wykształconych fachowców. Jakiś czas temu pracowałem w dziale kadr dużej firmy, uchodzącej za bardzo dobrze płacącą (branża elektroniczna). Codziennie udrażnianie rur falenica wpływało kilkadziesiąt CV i podań o pracę na stanowisko... portiera, sprzątaczki, pracownika ochrony, itd. Ale poszukiwanie specjalisty z zakresu np. mechatroniki trwało czasem całymi miesiącami, mimo oferowania przez firmę bardzo dobrych przepychanie rur anin warunków płacowych. Ale tak to jest... Nikt nie nauczy się fachu (nie mówię nawet o studiach zawodowych), tylko oczekuje pięciocyfrowej pensji z ukończonym gimnazjum i dwiema przepychanie kanalizacji konstancin lewymi rękami do pracy. Inną grupę stanowią tzw. "absolwenci" - po skończonych (niewątpliwie bardzo ciekawych) kierunkach typu Etnografia, czy Filozofia Przyrody - i ich teksty "nie po to skończyłem studia", żeby teraz pracować za 3 tysiące.Ja na przykład skończyłem technikum przepychanie rur włochy elektroniczne, ale nie mam praktyki w zawodzie. Głównie pracowałem jako operator maszyn CNC i konwencjonalnych. Nikt w zawodzie mnie nie chce przyjąć. Praktyka i doświadczenie. Nawet szansy ci nie dadzą. A i jako operator z wieloletnim doświadczeniem, udrażnianie rur Włochy ale bez kierunkowej szkoły też kręcą nosem.
Nie chodzi o "hobby" - często nie udrażnianie rur Ochota ma innej opcji. Jeśli zainwestowałeś cały swój majątek i do tego nabrałeś kredytów inwestycyjnych, to ciężko czasem zarobić na spłatę raty... Prowadzisz udrażnianie rur mokotów biznes, bo inaczej zostaniesz z masą przedsiebiorca okradal.ja nie zgine bo pogotowie kanalizacyjne Ursus zostana ze mna ci ktorzy wiedza ze nigdzue lepiej miec nie beda. Jakby chcieli to dawno by juz poszli. Nic na sile a wlasnie zwolnilam 7miu . Tylko ze ja mam gdzie zarobic i szukac nie musze i tym sie roznimy.W firmach w Polsce jest najczesciej slabe zaplecze socjalne, jest brudno, zimno i smierdzi udraznianie kanalizacji mokotów . Praca w naszym kraju to dolina emocjonalna i niedola finansowa. Odkad wyjechalem, czuje, ze zyje. Widze czasem na kolegow ze starej pracy, jak smutno patrza z przystanku na moj elegancki woz i
Koronawirus w Polsce. Zakaz korzystania z parków, plaż, bulwarów, promenad i rowerów miejskich

Wprowadzony został także do odwołania zakaz przebywania na plażach i terenach zielonych, pełniących funkcje publiczne. Zakaz dotyczy więc parków, zieleńców,

powrotu z zagranicy

kontaktu z zarażonym

- to kwarantanną zostaną objęte wszystkie mieszkające z nim osoby.

Hotele i inne miejsca noclegowe (działające na zasadzie wynajmu krótkoterminowego) zostają zamknięte. Mogą one funkcjonować tylko i wyłącznie wtedy, gdy przebywają w nich osoby w kwarantannie lub izolacji, a także gdy przebywa w nich personel medyczny. Goście, którzy przebywają w tych obiektach w momencie wejścia w życie nowych przepisów, muszą się wykwaterować do czwartku, 2 kwietnia 2020 roku.

Nie dotyczy to jednak osób, które są w delegacji i korzystają z usług noclegowych w ramach wykonywania obowiązków służbowych. Dla tych osób hotele pozostają otwarte.
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 01, 2020 14:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Informatyka Strona Główna -> INFORMATYKA EKONOMICZNA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: