Forum Informatyka Strona Główna Informatyka
Forum I-go roku wydziału informatycznego UW
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co aktualnie oglądacie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Informatyka Strona Główna -> Film i Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gapa
newbie
newbie


Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 30, 2008 16:51    Temat postu: Co aktualnie oglądacie Odpowiedz z cytatem

oglądał ktoś z was Raport mniejszości? Mnie się bardzo podobał, świetny film, fajna fabuła, polecam bo warto obejrzećSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Paź 30, 2008 16:51    Temat postu:

Powrót do góry
jacko
member
member


Dołączył: 27 Kwi 2014
Posty: 50

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby je zwać, powstały już w trakcie rejterady spod .Jemu to wystarcza. Raport MAKu i polskiej komisji badającej bieliznę tą katastrofę dla tych dwu panów jest stekiem bzdur. Oni wiedzą lepiej, to omnibusy wiedzy lotniczej i wypadków lotniczych. Nie chciałbym być drugim bielizna nocna i przesądzać o winie za niedopełnienie obowiązków przez osoby odpowiedziałne za ten lot i katastrofę. Od początku , czyli od komunikatu o katastrofie i niepotrzebnej bieliźnie , moje podejrzenia zostały skierowane w stronę kancelari prezydenckiej i samego stroje kąpielowe . Jak pani wspomniała , incydent gruziński i despotyczną naturę .To on był panem i bogiem, oczywiście w swoim mniemaniu stroje kąpielowe.
Zwierzchnictwo nad armią w warunkach wojny,jemu nie wystarczał,on musiał potrząsać szabelką głównodowodzącego i wtedy gdy takiej potrzeby nie było. Czy wydał polecenie lądowania w bielizna erotyczna choć była mgła i sugestia lądowania na lotnisku zapasowym.Nie musiał tego robić osobiście,jego przy–pas ,a może ,wykonał czarną robotę, pozostawiając nieskazitelnie czyste prezydenckie ręce.Tuż po katastrofie rozpoczęłosię!, huzia na Józia. Kto zawinił?,tylko dwójka ludzi miała w tym interes,premierzy Tusk i Putin. Cała gwardia przyboczna strtega PiS, Jarka,podjęła się pdsycić lud przeciwko tym dwum skrytobójcom. Do tego tygla winnych dorzucono w zasadzie bogu ducha winnych ludzi.Przecież to nie organizował kontrwylot do , to kancelaria przygotowali tą eskapadę zakończoną tragicznie dla bielizny. Teraz wszyscy oni umywają ręce.Moje zdanie, katastrofa nastąpiła przez zawiść, że to nie ja jestem główną postacią w Inaczej niż autorka uważam, że inicjatywa PiS samodzielnego ogłaszania wyników wyborów jest całkiem bezpieczna dla demokracji. Jest to wyraz żelaznej woli prezesa PiS do pozostawania na stałe w opozycji (w żadnym razie przejmowania władzy, bo i po co mu te kłopoty?) oraz planu czerpania dożywotnio z uroków synekury parlamentarnej. Jeśli ogłosi on “swoje” wyniki, to nawet w przypadku przegrania wyborów podtrzyma wiarę wyznawców w swoją genialną nieomylność i przenikliwość. W przeciwnym przypadku po kolejnym moralnym zwycięstwie wyborczym nie wytrzymałyby chyba nawet sprzątaczki w jego gabinecie, nie mówiąc już o pośle Hofmanie z ponadnaturalnie rozwiniętym ego i nie tylko. Podsumowując: jest to rodzaj ubezpieczenia prezesa na wypadek przegranej, której oczekuje (lub którą genialnie planuje). I to ostatnie jest dla demokracji naprawdę bardzo dobre.pierwszej delegacji rządowej, więc na złość babci na stroje kąpielowe zagroził odmrożeniem uszu. Nie przewidział jednego,że zapowiedż odmrożenia uszu się urzeczywistni, że przyjdzie mróz i rzeczywiście uszy odpadną. W każdej sytuacji ten niezdecydowany na nic prezydent konsultował się z bratem. Nie jestem pewny czy i tu nie doszło do konsultacji i decyzji o lądowaniu wbrew rozsądkowi.Teraz gdy brat nie żyje,Jarka gryzie sumienie że mógł się przyczynić do tej katastrofy ubranie ciążowe. Jednak Jarek naćpał się leków i wymyślił iż będzie głośno krzyczał, będzie się oburzał nawszystkich, tylko nie na siebie i odwróci uwagę od swej osoby w ubraniach ciążowych.Przecież, my Polacy, poparliśmy całym sercem siłowy zamach stanu na Ukrainie i nie martwiliśmy się o jakaś demokrację, to i teraz nie powinniśmy się o nią martwić.
Niech se liczą wypytując ludzi pod lokalami wyborczymi. Wyniki na pewno będą inne od oficjalnych.
PS. Wystarczy puścić jakaś bombę, żeby tacy jak kontestator mieli o czym myśleć i pisać na blogach. Do takich kretynów nie dociera nawet to, że głosy liczy się “na piechotę”, a nie komputerowo. Ruskie serwery! dlatego Kaczyński przegrał. Znowuż.
Jak pani zauważyła opowieści o różnej treści ubrania ciążowe Lublin można wymyślić,ja to właśnie zrobiłem. Nikt mnie nie przekona że było inaczej,tak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karecik
newbie
newbie


Dołączył: 11 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie oglądam trzeci sezon serialu Fargo. Jak dla mnie rewelacja. Wszystkie sezony trzymają wysoki poziom.
_________________
tworzenie stron internetowych łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ottos
newbie
newbie


Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem Raport Mniejszości i uważam, że jest to kawał dobrego kina Smile Jest też i serial, lecz słyszałem na temat jego same negatywne opinie.
_________________
software house
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romaan
newbie
newbie


Dołączył: 12 Lip 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ostatnio obejrzanych polecam zobaczyć serial The Terror. Jak dla mnie super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 12, 2018 09:38    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Informatyka Strona Główna -> Film i Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Informatyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group